Ważna informacja

DRODZY  RODZICE!

Od 01.09.20020r planujemy rozpocząć nowy rok szkolny w systemie tradycyjnym ( stacjonarnym).

Placówka będzie funkcjonować w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi MEN i GiS z dnia 25.08.2020r.

Ze względu na obostrzenia  i maksymalne zaangażowanie wszystkich pracowników w prace związane z zapewnieniem bezpiecznych warunków dzieciom i personelowi przedszkola prosimy o bezwzględne przestrzeganie czasu przyprowadzania dziecka do przedszkola od godz. 6;30 do godziny 8;20, w oddziałach zamiejscowych od godz 7;00 – 8;20

Od godziny 8;25 przedszkole będzie zamknięte.  W szczególnych sytuacjach po wcześniejszym zgłoszeniu przez rodzica powodu będzie można przyprowadzić dziecko o wcześniej ustalonej z nauczycielem  godzinie.

Informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola  będą przekazywane  na stronie internetowej przedszkola  oraz poprzez ustalone drogi komunikowania się  z nauczycielami grup.

Rodzice w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu zobowiązani są do złożenia oświadczenia  (załącznik nr 1 do procedury) oraz upoważnienia do odbioru dzieci z przedszkola (w załączeniu).

Prosimy o  sprawdzanie informacji na stronie internetowej.

Wszelkich informacji udzielamy Państwu  na bieżąco telefonicznie pod  nr tel. 34 3 22 70 11.

 

W związku z dzisiejszą (25.08.2020r) zmianą wytycznych  Procedura funkcjonowania przedszkola w czasie epidemii  COVID- 19 opracowana na podstawie wytycznych GIS, aktualnych przepisów prawa, uwzględniająca  specyfikę placówki zostanie zamieszczona po zaktualizowaniu  w piątek 28.08.2020r.

W załączeniu:

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Przejdź do treści