Tygryski

Nauczycielki prowadzące: mgr Katarzyna Gorzelak- Skalik, mgr Katarzyna Dudek
Tygryski Tygryski

O grupie


Tygryski to aktualnie grupa 3-latków. Jesteśmy ciekawymi świata przedszkolakami, interesujemy się wszystkim co nas otacza. W naszej grupie troszczymy się o siebie nawzajem, dbamy o porządek i bezpieczeństwo wszystkich tygrysków. Każdego dnia uczymy się nowych rzeczy, rozwijamy umiejętności manualne, matematyczne, muzyczne i plastyczne. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań . Podczas codziennych zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy na puchatych podusiach, słuchając kołysanek lub bajek, bierzemy także udział w lekcjach ciszy.

W naszej sali realizowany jest program ,,Pomóż mi to zrobić samemu-czyli spotkanie z Montessori” i ,,Sensoryczny kogel mogel” oraz cykl zajęć ,,Z Kocią Kicią poznajemy świat”. Jeśli chcesz zobaczyć jak Tygryski wesoło spędzają czas w przedszkolu koniecznie zobacz naszą galerię!

Z T T
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Przejdź do treści