Żabki

Nauczycielki prowadzące: mgr Aneta Siwecka, mgr Małgorzata Czerwik
Żabki Żabki

O grupie


Żabki” to grupa dzieci 3 letnich, w której prowadzone są zajęcia z wykorzystaniem różnej aktywności: werbalnej, plastycznej, muzycznej, ruchowej. Stwarzamy warunki, w których dziecko będzie mogło rozwijać się zgodnie ze swoimi możliwościami i zdolnościami. Pracujemy indywidualnie z dziećmi, szczególnie z tymi, które potrzebują naszego wsparcia. W pracy z dziećmi wykorzystujemy różnorodne metody aktywizujące, kodowanie i edukacja przez ruch.

Prowadzimy zajęcia ruchowe, taneczne, plastyczne, które sprawiają dzieciom wiele radości. Wytwory własnej pracy dają im ogromną satysfakcję. Przedszkolaki mają możliwość pracy z różnymi narzędziami i materiałami plastycznymi oraz tworzenia prac różnorodnymi technikami. Zajęcia sprawnościowe, pozwalają dzieciom zaspokoić naturalną potrzebę ruchu, która w tym wieku jest bardzo duża, usprawniają je i uczą kontroli nad własnym ciałem. Zajęcia te zapewniają dzieciom dobre samopoczucie, miły nastrój oraz wytwarzają nawyk uprawiania sportu.

Jeśli chcesz zobaczyć jak ,,Żabki” spędzają czas w przedszkolu zobacz naszą galerię!

Harmonogram konsultacji nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024 w naszej grupie:

Czwartek, godziny: 11:00-12:00  / 12:00-13:00 . Konsultacje odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Przejdź do treści