Biedronki

Nauczycielki prowadzące: mgr Elżbieta Wójcik, mgr Magdalena Hłąd, mgr Katarzyna Czechowska- nauczyciel wspomagający

O grupie


Do naszej grupy uczęszczają dzieci 5-6 letnie. Bardzo lubimy codzienne spotkania w przedszkolu-mamy tutaj ulubionych kolegów i koleżanki, Nigdy się nie nudzimy, ponieważ mamy wiele pomysłów na zabawę i ciekawe spędzenie czasu. Chętnie bierzemy udział w zabawach, zajęciach sportowych, plastycznych, muzycznych. Z każdym dniem jesteśmy coraz bardziej samodzielni i mądrzejsi. W naszej grupie bardzo ważni są rodzice- we współpracy z  nimi organizujemy wycieczki, imprezy i spotkania piknikowe; dzięki ich zaangażowaniu mamy piękne stroje na przedstawienie i nowe zabawki w sali.

Realizujemy zajęcia dodatkowe: „Akademia Przedszkolaka”, która wprowadza dzieci w różnorodne zagadnienia, budzi ciekawość i zainteresowanie otaczającym światem, pozwala eksperymentować i samodzielnie poszukiwać odpowiedzi na trudne pytania. Przedsięwzięcie  „Czytamy bajki i bajeczki” wprowadza nas w świat prawdziwych wartości i dostarcza mnóstwo interesującej wiedzy o świecie i ludziach.

Uczestniczymy w wielu koncertach muzycznych, przedstawieniach, wycieczkach a także konkursach; często sami zamieniamy się w aktorów. Gazetka wydawana co dwa miesiące „Biedronkowe wieści” – informuje rodziców o bieżących wydarzeniach oraz tematyce zajęć z dziećmi.

Jeśli chcesz zobaczyć jak Biedronki wesoło spędzają czas w przedszkolu zobacz naszą galerię!

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij