Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe, prowadzone przez specjalistów


Rytmika – zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu. Podczas zajęć dzieci poznają różne formy ruchu inspirowanego muzyką z wykorzystaniem instrumentów i rekwizytów, uczą się piosenek, gry na instrumentach perkusyjnych, rozwijają koncentrację uwagi, wyobraźni i pamięci muzycznej.

 

Zajęcia taneczne odbywają się systematycznie raz w tygodniu. Mają na celu – oprócz nauki tańca – pozytywne ukierunkowanie nadmiaru energii, wypracowywanie odpowiedniej sylwetki, wyrabianie umiejętności koncentracji uwagi, wewnętrznej dyscypliny oraz umiejętności współpracy.

 

Klocki Morphun– zajęcia z klockami konstrukcyjnymi angielskiej marki Morphun, dzięki którym można tworzyć niesamowite budynki, wielowymiarowe konstrukcje, zwierzęta i pojazdy. Klocki Morphun zapewniają konstruktywne i przyjemne spędzenie czasu oraz wzbudzają zainteresowanie dzieci i zachęcają do kreatywnego myślenia.

 

Warsztaty Lego Education (tylko dzieci starsze)– zajęcia rozwijające kreatywność, wyobraźnię przestrzenną jak i zdolności manualne, które są niezwykle ważne do prawidłowego rozwoju dzieci. Uczestnicy zajęć uczą się podstaw logicznego myślenia oraz samodzielnego wyciągania wniosków, co ułatwia późniejszą naukę w szkole

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij