Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe, prowadzone przez specjalistów


Rytmika – zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu. Podczas zajęć dzieci poznają różne formy ruchu inspirowanego muzyką z wykorzystaniem instrumentów i rekwizytów, uczą się piosenek, gry na instrumentach perkusyjnych, rozwijają koncentrację uwagi, wyobraźni i pamięci muzycznej.

 

Zajęcia taneczne – odbywają się systematycznie raz w tygodniu. Mają na celu – oprócz nauki tańca – pozytywne ukierunkowanie nadmiaru energii, wypracowywanie odpowiedniej sylwetki, wyrabianie umiejętności koncentracji uwagi, wewnętrznej dyscypliny oraz umiejętności współpracy.

 

Język angielski – W naszym przedszkolu wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, bowiem chcemy, aby język angielski stał się od najmłodszych lat częścią ich codziennego życia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po pół godziny i prowadzone są w formie zabawy, w korelacji z wszystkimi obszarami edukacji.

 

 

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij