Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe, prowadzone przez specjalistów


Rytmika – podczas zajęć dzieci poznają różne formy ruchu inspirowanego muzyką z wykorzystaniem instrumentów i rekwizytów, uczą się piosenek, gry na instrumentach perkusyjnych, rozwijają koncentrację uwagi, wyobraźni i pamięci muzycznej.

 

Zajęcia sportowe – odbywają się systematycznie raz w tygodniu. Obejmują one gry i zabawy ruchowe, mające na celu rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej i innych zdolności motorycznych. Zajęcia są zróżnicowane, tak aby angażowały dzieci do wspólnych ćwiczeń i dostarczały im za każdym razem nowych, niezapomnianych przeżyć.

 

Zajęcia LEGO – odbywają się raz w tygodniu. Warsztaty z wykorzystaniem klocków to idealne połączenie nauki i zabawy. Z pomocą wszelkiego rodzaju edukacyjnych klocków LEGO dostosowanych do wieku uczestników, dzieci uczą się konstruowania i składania najprawdziwszych robotów oraz budowli.

 

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Przejdź do treści