Podsumowanie Konkursu Plastycznego „Mój Dzień Dziecka z Leosią i Bielusiem”

W ramach projektu „Orzeł i Lwica przyjaciółmi częstochowskich przedszkolaków ” dzieci z naszego przedszkola brały udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój Dzień Dziecka z Leosią i Bielusiem”. Wyłonieni laureaci konkursu wraz z rodzicami uczestniczyli 30.05.2025 w uroczystej gali – Dzień Dziecka z Leosią i Bielusiem w SP 21 w Częstochowie. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy!
Wyrazy uznania składamy również p. Katarzynie Dudek z grupy Tygryski, która zajęła I miejsce w konkursie dla nauczycieli na najlepszą bajkę o Leosi i Bielusiu. Serdecznie gratulujemy!
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Przejdź do treści