„MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”

W naszym przedszkolu w ramach kampanii „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”, współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach odbyło się przedstawienie „Smog w mieście”.

Podczas występu mogliśmy obserwować zdolności aktorskie naszych wychowanków oraz pogłębiać wiedzę dotyczącą wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie. Nasi wspaniali aktorzy przybliżyli nam zagrożenia wynikające z zanieczyszczenia powietrza i sposoby zapobiegania zanieczyszczeniom.

Tematyka związana z kampanią jest wdrażana w naszym przedszkolu od początku roku szkolnego. Należy zaznaczyć, że oczyszczacze powietrza, które placówka otrzymała w ramach kampanii wpływają na zdrowie dzieci, pełnią znaczącą role edukacyjną. Wychowankowie uczestniczą w codziennym sprawdzaniu jakości powietrza, są zaznajamiani z oznaczeniami jakości powietrza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu ->  zdjęcia

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij