Nasz Przedszkolak wyróżniony w konkursie

W auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej podsumowano drugą edycję konkursu „Jak się kręci świat pieniądza”, skierowanego do przedszkolaków oraz uczniów częstochowskich szkół.

W rywalizacji, uczestniczyli przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, uczniowie klas II i III oddziałów gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs został przeprowadzony w pięciu kategoriach.

Miło nam poinformować, że nasz Przedszkolak zdobył wyróżnienie w konkursie.

Celem zabawy były: edukacja finansowa i ekonomiczna dzieci i młodzieży, propagowanie systematycznego oszczędzania i racjonalnego gospodarowania pieniędzmi, poszerzenie wiedzy o systemie bankowym i finansach, kształtowanie kompetencji z obszaru finansów osobistych, przygotowanie młodych ludzi, do podejmowania racjonalnych i korzystnych dla siebie decyzji finansowych oraz odkrywanie talentów plastycznych u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

7 czerwca, podczas spotkania w auli PCz przy ulicy Armii Krajowej ogłoszono zwycięzców. Nagrody laureatom wręczyli przedstawiciele władz miasta, Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie, Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz partnerujących wydarzeniu przedsiębiorców.

Organizatorami konkursu były: Urząd Miasta Częstochowy (Wydział Edukacji, Wydział Polityki Społecznej, Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju), Regionalna Organizacja Pracodawców w Częstochowie, Samorządowy Ośrodek Doskonalenia w Częstochowie, Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza.

Gratulujemy Antosiowi wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów.

Link do informacji:

http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=10906

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij