Myszki

Nauczycielki prowadzące grupę: mgr Marzena Szkop, mgr Magdalena Minkina

O grupie


To wesoła i żywiołowa gromadka dzieci 5 i 6-letnich.

Jesteśmy bardzo ciekawi świata, więc chętnie poznajemy nasze otoczenie i różne nowe ciekawe rzeczy. Największą radość sprawia nam wspólna zabawa na dywanie, wesołe pląsanie w kole, ale także rysowanie wspaniałych laurek dla naszych rodziców. Chętnie eksperymentujemy podczas zabaw plastycznych. W naszej sali mamy dużo książek i często do nich zaglądamy, aby jak najlepiej poznać utwory dla dzieci. W czasie popołudniowych zajęć z cyklu Akademia Przedszkolaka przenosimy się w świat zwierząt. Proponowane podczas zajęć aktywności pozwalają rozwijać naszą ciekawość poznawczą, wiedzę o otaczającym świecie oraz uwrażliwiają nas na los innych istot.

Uczestniczymy w koncertach muzycznych, a swoje zdolności rozwijamy na zajęciach z rytmiki i tańca. Choć jesteśmy jeszcze mali, staramy się samodzielnie ubierać, jeść i pamiętać o odkładaniu zabawek na swoje miejsce. Lubimy swoją salę, która jest bardzo kolorowa i czasem ciężko nam się z nią rozstać, gdy w progu czekają rodzice. Nasze uśmiechy są świadectwem przyjemnie spędzonego tutaj czasu.

 

Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij